O firmie

Firma DEPARTAMENT NIERUCHOMOŚCI jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie:
  • Profesjonalnego pośrednictwa w sprzedaży i zakupie nieruchomościami na obszarze całej aglomeracji śląskiej.
  • Doradztwa dla inwestorów na rynku pierwotnym i wtórnym.
  • Kompleksowej obsługi i zarządzania mieszkaniami na wynajem.
  • Biura sprzedaży dla dewelopera.
  • Pozyskania finansowania (kredyty hipoteczne).
Zawsze stawiamy na jakość, relacje z Klientami i realizacje ich potrzeb. W swojej pracy dążymy do doskonałości i podnoszenia standardów na rynku nieruchomości. Determinacja w realizacji założonych cełów, zaangażowanie, wyspecjalizowana wiedza oraz profesjonalizm pozwoliły nam wypracować model obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Wieloletnia praktyka, wiedza zdobyta na przestrzeni lat oraz stale doskonalone umiejętności gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność świadczonych usług. Zamiłowanie do rynku nieruchomości stanowi istotny element naszego życia, który wspiera na co dzień naszą determinacje i zaangażowanie w dążeniu do spełniania potrzeb naszych Klientów. Każdą Nieruchomość traktujemy jak swoje własne dobro, efektem czego przygotowana z dbałością o każdy szczegół przez nas oferta jest dużo bardziej widoczna. Działamy szybko i efektywnie dzięki czemu zaufało nam tysiące klientów i do ich grona dołączają kolejne.

Jaki jest nasz cel?

Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów. Za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie potrzeb i wymagań. Naszą pasję, zaangażowanie, doświadczenie i stały samorozwój w sferze pośrednictwa w obrocie oraz inwestowania na rynku Nieruchomości wykorzystujemy, by pomagać naszym Klientom skutecznie, bezpiecznie oraz w pełni komfortowo realizować swoje plany i marzenia związane z Nieruchomościami.

Czym się wyróżniamy?

Zawsze stawiamy na jakość, nigdy na ilość. Konkretna strategia działań, przejrzyste zasady współpracy, wspólny cel oraz nasze doświadczenie i wiedza gwarantują osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Nasi Agenci działają profesjonalnie, zapewniając Klientom maksimum bezpieczeństwa, gwarantując maksymalne zaangazowanie i najwyższą jakość pracy.
Skutecznie działamy na rynkach lokalnych! Nasi Agenci łączą wiedze dotyczącą branży nieruchomości z doskonałą znajomością specyfiki obsługiwanych regionów. Aktywnie uczestniczymy w realizowaniu transakcji w naszych regionach – Tutaj mieszkamy, pracujemy, spędzamy wolny czas i wychowujemy dzieci. Wiedza, którą posiadamy i wykorzystujemy stanowi podstawę naszego sukcesu oraz podstawę wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi doradcami finansowymi, notariuszami, radcami prawnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, inspektorami budowlanymi oraz firmami remontowo-budowlanymi ponieważ wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest bezpieczeństwo. Nieustannie rozwijamy nasze kwalifikacje i rozszerzamy sieć znajomości.
Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, należymy do Bielsko – Częstochowsko – Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i do systemu MLS (Multiple Listing System) – służącego do wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy agencjami nieruchomości, dzięki któremy osiągamy jeszcze większą skuteczność w znalezieniu najlepszej oferty dla naszych Klientów oraz dotarcia do jeszcze większego grona osób zainteresowanych kupnem oferowanych przez nas nieruchomości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.